Danışma Hattı: 0 (216) 394 23 15 (PBX)

KARACA LEATHER KARACA LEATHER

Şirket Profili

Deri üretiminde Kaliteyi ilke edinmiş olan firmamız, 1993 yılından itibaren deri sektöründe imalat yapan firmalar arasındaki saygın yerini almıştır. Bir aile şirketi olarak kurulan firmamız, öncelikle Ham Deri ticareti ile işe başlamış, aileden ikinci neslin de konularında eğitimlerini tamamlayarak şirkete dahil olmasıyla birlikte imalat sektörüne girerek büyük bir atılım gerçekleştirmiştir.

Bu atılım ve gelişme çerçevesinde İstanbul Organize Deri Sanayi Bölgesinde, günün son teknoloji ürünleri kullanılarak kurulan tesislerine yerleşmiştir. Kaliteli üretim ve hizmet anlayışıyla çalışmayı kendisine amaç edinen şirketimiz, günün rekabet koşullarında bu amacını gerçekleştirebilmek için gereken tüm yatırımlara öncelik vermekte ve halen bu yatırımlarına devam etmektedir.

Şirketimiz, Ayakkabılık ve Saraciyelik Deri üretimindeki profesyonel çalışmalarıyla, Türkiye'de ayakkabı ve saraciye konusunda kaliteli ürünleri piyasaya sunan sayılı firmaya, kaliteli bir tedarikçi olarak üretimine devam etmektedir. Bunun yanında, İhracat amacıyla çalışmalar yaparak, Avrupa ve Uzakdoğu ülkelerinden gelen talepleri de karşılamaktadır.

Go to top of page